Kolejna witryna sieci „Blog.pl”
czwartek Styczeń 18th 2018

Posiadasz wypadające włosy?

Posiadasz wypadające włosy?

Jeśli tak oferuje Ci wypróbowany spaniały eksperyment. Przepis jest napisanay poniżej ;D

Sposób:
Podczas mycia włosów do szamponu dodać 1 łyżeczką pieprzu, tą mieszanką umyć włosy i spłukać. Po dwóch tygodniach widać już znaczną poprawę….

Polecam równiesz picia witaminy szczególnie żelaza ;D

Wypadające włosy to istniejący szok dla kobiety … Sama kiedyś miałam taki problem. 

 

Jajka na top…

Jajka są nie tylko zdrowym pożywieniem, ale też znanym od tysiącleci kosmetykiem, wspomagającym również włosy. Jajka to przede wszystkim prawdziwa kopalnia witamin. Zawierają witaminy: A, z grupy B, D, E, H. Jest w nich mnóstwo minerałów – fosfor, siarka, magnez, potas, sód, mangan, cynk, miedź, krzem, chlor, jod, fluor, żelazo. Żółtka świetnie sprawdzają się w kompresach na wypadające włosy. Skórę głowy przed myciem smaruje się żółtkami, przykrywa ręcznikiem i czeka około godzinę, a następnie spłukuje.

Drożdże
Drożdże i specyfiki z ich udziałem mają zbawienny wpływ na naszą skórę. Przy kłopotach z nadmiernym wypadaniem włosów pomaga picie mieszanki drożdżowej oraz stosowanie odżywczych maseczek, które przyspieszają porost włosów. Szczególnie pomocne są drożdże piwowarskie (zwane piwnymi lub browarnianymi). Bogate są w witaminy z grupy B (B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12), witaminy E, D i H (biotyny), a także proteiny i składniki mineralne oraz mikroelementy - chrom i selen.

Osobiście wybrałabym jajka po raz kolejny polecam  :-D

 

Komentuj